PRZEJDŹ NA STRONĘ DLASZPITALI.PL DLASZPITALI.PL

Arjo EnterpriseX

Kategoria: akcesoria medyczne, łóżka szpitalne, rehabilitacja, wyposażenie oddziałów szpitalnych

Szeroka oferta łóżek szpitalnych Enterprise® z funkcją profilowania została zaprojektowana z myślą o różnorodnych potrzebach.

Oferta łóżek szpitalnych Enterprise firmy Arjo zapewnia istotne korzyści pacjentom, opiekunom i placówkom służby zdrowia. Codzienne wyzwania, z którymi zmaga się personel medyczny w oddziałach szpitalnych, zainspirowały firmę Arjo do opracowania łóżek szpitalnych Enterprise. Arjo koncentruje się na kluczowych potrzebach klientów, które są podobne w przypadku każdego typu opieki zdrowotnej.

Enterprise® 9000X to łóżko szpitalne przeznaczone do użycia na oddziałach intensywnej terapii oraz specjalistycznych, wyposażone fabrycznie w system ważenia, czujnik ruchu pacjenta oraz system antyzakleszczeniowy.

Enterprise® 8000X to łóżko szpitalne przeznaczone do określonych potrzeb, standardowo wyposażone w zintegrowane elementy sterujące i składane barierki bezpieczeństwa

Enterprise® 5000X to łóżko szpitalne ogólnego zastosowania z szeroką gamą opcji i akcesoriów, które można skonfigurować tak, aby spełniało wymagania klienta. Łóżko E5000X może być wyposażone w barierki boczne składane w 3/4 lub standardowe barierki boczne

Arjo Polska

Arjo Polska

02-823 Warszawa, Salsy 2