PRZEJDŹ NA STRONĘ DLASZPITALI.PL DLASZPITALI.PL

Arjo Miranti

Kategoria: akcesoria medyczne, rehabilitacja, wyposażenie oddziałów szpitalnych

Wózek prysznicowy sterowany elektrycznie z regulacją wysokości

Wózek prysznicowy Miranti jest w pełni kompatybilny z ofertą wanien Arjo przeznaczonych do kąpieli w pozycji leżącej i został opracowany z myślą o pacjentach i pensjonariuszach o mobilności na poziomie Doris i Emmy, którzy muszą pozostawać w pozycji leżącej przez cały czas trwania kąpieli.

Miranti jest wyposażone w leże o pełnej długości i można go używać do przenoszenia pensjonariuszy z łóżka lub wózka bezpośrednio do wanny, umożliwiając im korzystanie z kąpieli.

Miranti jest przeznaczone do obsługi przez jednego opiekuna i pozwala zachować ergonomiczną pozycję roboczą przez cały czas trwania zadania.

Wszystkie korzyści kąpieli również dla pensjonariuszy leżących
Wózek prysznicowy Miranti jest wyposażony w leże o pełnej długości i można go używać do przenoszenia pensjonariuszy z łóżka lub wózka bezpośrednio do wanny, umożliwiając pensjonariuszom, którzy muszą zachować pozycję leżącą, korzystanie z kąpieli.

Wygodna postawa opiekuna
Wózek prysznicowy Miranti ma regulowaną wysokość i elektryczne oparcie; wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby go ustawić na dogodnej wysokości i w pozycji wygodnej zarówno dla pensjonariusza, jak i opiekuna.

Pełne podparcie i komfort pensjonariusza
Oprócz leża o pełnej długości podnośnik Miranti jest wyposażony w poduszki o regulowanej wysokości podpierające szyję i uda, elektryczne oparcie, które można podnosić i opuszczać zgodnie z upodobaniem pensjonariusza, oraz uchwyt i poręcz boczną zapewniające dodatkowe zabezpieczenie i podparcie podczas transportu, które można złożyć na czas przenoszenia.

Zaprojektowany do obsługi przez jednego opiekuna
Wózek prysznicowy Miranti ma regulowaną wysokość i jest wyposażony w centralny hamulec oraz opcjonalne napędzane piąte koło, które pomaga zmniejszyć obciążenie podczas transportu, zwłaszcza na ciasnych zakrętach. Głowę można ułożyć po dowolnej stronie noszy, co ułatwia dostęp do obu stron łóżka i wanny.

Arjo Polska

Arjo Polska

02-823 Warszawa, Salsy 2