PRZEJDŹ NA STRONĘ DLASZPITALI.PL DLASZPITALI.PL

Arjo System 2000

Kategoria: akcesoria medyczne, rehabilitacja, wyposażenie oddziałów szpitalnych

Rodzina produktów System 2000 obejmuje wanny o regulowanej wysokości Rhapsody, Primo i Primo Ferro. Są to wanny o kształtach w pełni zgodnych z naszą gamą podnośników kąpielowych, co umożliwia swobodę wyboru rozwiązania odpowiedniego dla pensjonariusza/pacjenta. Wszystkie wanny mają pełną regulację wysokości, co zawsze daje opiekunowi pewność pracy w bezpiecznej i wygodnej pozycji oraz możliwość bezpośredniej interakcji z pacjentem w trakcie kąpieli.

Wanny System 2000 mają opcjonalne funkcje Hydrosound, Hydromassage oraz Sound and Vision, angażujące wiele zmysłów i zaprojektowane z myślą o zwiększeniu korzyści terapeutycznych z kąpieli.

Możliwość wyboru wielu kształtów i rozmiarów
Wanna Rhapsody cechuje się wyjątkowym kształtem dziurki od klucza, co daje lepszy dostęp do górnej części ciała pensjonariusza i więcej miejsca na ramiona przy odchylaniu się w wannie. Wanny Primo i Harmonie mają tradycyjny, prosty kształt i szersze wymiary z myślą o potrzebach większych pensjonariuszy.

Kompatybilność z całą gamą podnośników do wanien
Nasza gama podnośników do wanien to między innymi Alenti, Miranti i podnośnik sufitowy Maxi Sky 2**, spośród których można dobrać model odpowiedni do sprawności danej osoby, aby przenosić pacjenta lub pensjonariusza z łóżka lub wózka inwalidzkiego do wanny i z powrotem w jednej płynnej sekwencji.

Funkcje bezpieczeństwa i ochrony przed oparzeniem
Dostępnych jest wiele funkcji ochrony przed oparzeniem, w tym cyfrowy wyświetlacz temperatury z łatwym dotykowym sterowaniem, zawory mieszające temperaturę i ciśnienie oraz automatyczne odcinanie gorącej wody po przekroczeniu bezpiecznej temperatury. Wanny Rhapsody, Primo i Harmonie posiadają także funkcję obniżania awaryjnego w przypadku przerwy w zasilaniu.

Czyszczenie i dezynfekcja
Opcjonalny wbudowany system dozujący środek dezynfekcyjny ułatwia czyszczenie i dezynfekcję wanny i sprzętu do przenoszenia, zaś funkcja płukania gorącą wodą zapobiega namnażaniu się bakterii w rurach.

W ofercie posiadamy również wannę wykonaną ze stali nierdzewnej Primo Ferro przeznaczoną do pielęgnacji i leczenia poparzeń oraz chronicznych chorób skóry.

Arjo Polska

Arjo Polska

02-823 Warszawa, Salsy 2