PRZEJDŹ NA STRONĘ DLASZPITALI.PL DLASZPITALI.PL

ELAMED Sp. z o.o. Sp.k.

Kategoria: akcesoria medyczne, echokardiografy, narzędzia chirurgiczne, wyposażenie oddziałów szpitalnych, diagnostyka laboratoryjna

Czasopisma

25 czasopism specjalistycznych sprofilowanych tematycznie dla konkretnych grup odbiorców – specjalistów poszukujących możliwości ustawicznego rozwoju, inspiracji i realnego wsparcia w codziennej pracy. Kształt i rozwój merytoryczny czasopism to efekt ścisłej współpracy, konsultacji, opracowań i rekomendacji uznanych w swoich dziedzinach ekspertów – wybitnych przedstawicieli świata nauki i doświadczonych praktyków.

Książki

Blisko 50 pozycji książkowych, a także kilkanaście zapowiedzi w bieżącym roku, stanowi istotny obszar aktywności mający bezpośredni wpływ na dynamiczny rozwój Wydawnictwa. Portfolio publikacji książkowych stanowi naturalne uzupełnienie problematyki prezentowanej i omawianej na łamach czasopism.

Multimedia

Multimedialne kursy i szkolenia na DVD to nowoczesne i ergonomiczne narzędzia wspierające podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie praktycznej wiedzy. Wysoka jakość merytoryczna i nowoczesna forma przekazu umożliwiają nieograniczony dostęp do praktycznych porad z możliwością bezpośredniego wykorzystania w codziennej pracy.

Szkolenia i konferencje

Realizacja ponad 60 specjalistycznych spotkań na terenie całego kraju: konferencji, seminariów, warsztatów, stwarza efektywną platformę przekazu rzetelnej i aktualnej wiedzy, wspieranej nowoczesnymi metodami szkoleniowymi i unikalną formułą wykładów, z których każdego roku korzysta

ELAMED Sp. z o.o. Sp.k.

40-203 Katowice,
Al. Roździeńskiego 188c
T: 327885100
E: medyczny@elamed.pl

Paulina Prencel
T: 32 788 51 10
E: medyczny@elamed.pl

elamed.pl